banner_truckservice_final.jpg

Proč využívat právě Auto Kelly TRUCKSERVIS?

Provádíme kompletní opravy a údržbu nákladních automobilů, návěsů a přívěsů, včetně pravidelných servisních prohlídek vozidel, která jsou ještě v záruce dle evropské legislativy. Postaráme se tedy jak o váš ojetý vůz, tak i o ten nový, aniž by byly jakkoli dotčeny záruční podmínky.

K opravám vozidel využíváme značkové díly, které jsou kvalitou zcela srovnatelné s díly originálními, ale nabízíme je přímo z velkoobchodu tedy výrazně levněji. Společně s příznivou cenou práce v našich Auto Kelly TRUCKSERVISECH ušetříte až 60 % z ceny oproti originálním autoservisům. Bez kompromisu na kvalitě.

Jsme tu pro vás v celé České republice.

Servisní koncept Auto Kelly TRUCKSERVIS působí na českém trhu od roku 2016. Svým zákazníkům nabízí kvalitní alternativu k autorizovaným autoservisům jak v kvalitě dílů, tak i v úrovni poskytovaných služeb.

V síti Auto Kelly TRUCKSERVIS se klient setká s moderním vybavením, vyškolenými odborníky a individuálním přístupem. Pracovníci truckservisů se navíc průběžně účastní technických školení, která zdokonalují jejich vědomosti při opravách vozidel, zejména pak s ohledem na nové technologie a diagnostiku v nových modelových řadách nákladních automobilů. Výsledkem jsou profesionální služby na nejvyšší úrovni se silným technickým zázemím a výhodnou cenou práce, díky které může zákazník ušetřit oproti autorizovaným autoservisům.

Díky úzké spolupráci truckservisů se společností LKQ CZ, největším dodavatelem autodílů v České republice, dostane zákazník na výběr z více náhradních dílů v různých cenových kategoriích, a to včetně originálních, či kvalitativně naprosto srovnatelných značkových dílů za bezkonkurenční ceny.

Náhradní díly potřebné k opravě vozidla jsou do Auto Kelly TRUCKSERVISŮ zaváženy několikrát denně.